Přejít na web
Publikované 31.07.2018

Novinka - ,,superlevné'' fancoily

Přemýšleli jste, jakým efektivnějším způsobem vytápět objemnější nebo vyšší prostory? Klasické radiátory nejsou vhodné pro aplikaci, kterou řešíte? Máme pro vás nové řešení pomocí fancoilů Crystal pro rezidenční a komerční použití. Fancoily, neboli vodní pokojové konvektory s ventilátorem jsou moderní a vysoce efektivní způsob, jak distribuovat ohřátý nebo ochlazený vzduch do prostoru. Fancoily Crystal jsou připravené pro jednoduché a rychlé napojení bez nutnosti složitého zaregulovávání při spuštění.

Štíhlé tělo fancoilu o hloubce pouhých 130mm je vhodné pro nové instalace, ale také náhrady za plechové radiátory. Tichý provoz zajištuje tichý radiální ventilátor s DC motorem s možností nastavení rychlostí otáček. Před ventilátor je vsazený vzduchový filtr pro filtraci vzduchu a to vše je ovládané z moderního LCD podsvíceného displaye s možností nastavení funkcí, které jsou dostupné okamžitě po zapojení do elektrické sítě. Fancoil je připravený také na provoz v režimu chlazení. Pod výměníkem spádovaná vanička kondenzátu a vnitřní část zařízení je izolovaná jako prevence před kondenzací mimo odtokový prostor.

Pro optimální provoz lze volit ze tří rychlostí otáček, lze nastavit teplota, funkce topení, chlazení nebo odvlhčování. Samozřejmostí je také funkce automatického provozu nebo nastavení časového programu. Funkce lze blokovat také uzamčením funkcí, čímž lze zabránit manipulaci neoprávněnými osobami. Fancoily lze doplnit přepínacím ventilem, nožičkami nebo dálkovým ovladačem.

 

Diskuse